| Anonimă0201 a întrebat:

Dacă din clasa a 11a nu mai faci o materie, profesorul poate să te lase corigent în clasa a 10a?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da.Te poate lasa si daca o faci in continuare.Ai auzit de examenele de corijenta din toamna?

| neutrino a răspuns:

Normal ca da, cine si de ce sa-l opreasca?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bineinteles.

| Hakuouki a răspuns:

Da. In clasa a 11a ai scapat, dar pana la deschiderea anului scolar in care tu esti a 11a nu ai scapat.

| CastoreleDinIad a răspuns:

Da.
Inainte de examenul de corijenta din toamna tu teoretic esti inca a 10-a, dupa ce,, iei'' acel examen vei fi a 11-a.