| coliflor a întrebat:

Daca esti fata si implinesti 12 ani vara asta ce ti-ai dori sa primesti cadou de ziua ta de la parinti si avand in vedere faptul ca ai obtinut si premiul intai si ca posibilitati materiale sunt?

Răspuns Câştigător
| ioana100 a răspuns:

E o intrebare de baraj? este primul meu raspuns pe acest site si ma bucur, felicitari, si eu tot anul acesta am luat premiul intai media generala 10 si am primit un catel dar sa nu ne abatem prea mult de la subiect...
-Sa nu-ti doresti animale de casa pentru ca daca fac stricaciuni o sa-ti reproseza parintii,asa au facut si la mine.
-Depinde si de gusturile tale si de bugetul parintilor:eu ti-as recomanda o exursie cu familia\prietenii,undeva la mare\strand in strainatate\tara,niciodata nu o sa uiti.big grin
- Daca nu-ti place sa calatoresti poti sa-ti cumpere un telefon nou, un laptop sau daca sunt aceste lucruri prea scumpe pot sa-ti deschida un cont in care luna de luna sau an de an sa-ti puna bani...
mult succes, sa ne spui ce ai primit. fundita?happy

9 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

As alege intre:
- a pleca inntr-o binemeritata vacanta in tabara
- role/bicicleta
- psp
- bijuterii de argint
- un parfum bun
- o cutie de bijuterii
- o rama foto digitala
happy

| Cici_6929 a răspuns:

Felicitari. ce ot sa spun eu vara aceasta am implinit 16 si nu prea inteleg dc sa ceri sfatul cuiva? fiecare cu gusturile dorintzele si preferintzele lui asa ca alege ceea ce iti dorestisi gata cadoul trebuie sa il alegi din motiv ca tu ti dorestici nu din motiv ca ii place cuiva si a ales in locul tau

| onlyketoops a răspuns:

Un voucher de cumparaturi

| ÂnÐяuŢẮ a răspuns:

Buna
Eu fix la sfarsitul veri implinesc 12 ani
Eu mi-as dori un telefon touch-screen
Am unul Sony Ericson cu clapeta dar e vechi si nu mai merge asa de bine
ASta mi-as dori pa-pa

| Miruuuuu a răspuns:

Costum de baie.
Rochite de vara.
Sau te duci la plaja de ziua ta si iti iei tot ce doresti de acolo.
Pa, pa
Aniversare placuta!

| Amy98Amysor a răspuns:

Un mp3 player ar ff frumos.credema nu e scump.este cititor de card. tata viinde si le da cu 50lei.

| BelieveMe a răspuns:

Eu am 13 dar probabil le-as cere ori un animal ceea ce deja am, dar mai vreau unul sau de ex eu vreau un ipod touch de la Apple avant in valoare ca nu este asa de scump, poti cere ceva asemanator deppinde de gusturile tale big grin

| McCrush a răspuns:

Pai spune-le parintilor ca esti destul de mare ca sa iesi cu prieteni

| sorinmic a răspuns:

O vacanta in america big grin