| shadow23 a întrebat:

Daca esti in clasa 10a poti sa te muti la alt liceu in timpul semestrului? funda.

Răspuns Câştigător
| Sunshinee a răspuns:

Da, dar sunt multe formalitati de facut, multa agitatie, acte, hartii si alte alea, plus ca te rupe efectiv de semestrul respectiv, tu fiind mult mai concentrat pe mutare decat pe scoala. Sfatul meu: mai rezista un semestru, ca iti va fi mult mai usor. Bafta!

3 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Da, numai daca ai un motiv temeinic si celalalt liceu te accepta.

| cicilica a răspuns:

Poti sa te muti la sfarsitl unui semestru. dar e bine si asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal.

dar nu e prea bine pentru tine.

ca o sa te acomedezi mai greu cu colegii cu profesorii.

in fine, daca crezi ca te descurci nu e nici o problema doar sa fie locuri