| anonim_4396 a întrebat:

Daca esti pe locul 1 pe TPU, adica la raspunsuri, cu concursul asta cu tricoul. Cum poti face sa il primesti?

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Buna, pai te anunta ca ai castigat si vei da datele locuintei late adica orasul, judetul si reestul. Tricoul va veni prin posta.

5 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Te anunta prin e-mail.

| cristiiiiiii a răspuns:

O sa te anunte adminul ca esti castigator, dai datele personale si tricoul ajunge la tine prin curier

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe e-mail o sa te contacteze cei de la TPU, le dai cateva date si il primesti prin posta...

| para001 a răspuns:

Te aunuta prin e.mail

| SebastyanRata a răspuns:

Ei iti trimit toate datele pe mass. Si tu urmezi absolut toti pasii. Funda?