| anonim_4396 a întrebat:

Daca esti virgin, si primesti doar sex oral mai esti virgin?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Virginitatea o pierde dupa ce face sex vaginal, cu gura nu are cum sa-i rupa acea ata e imposibil.

12 răspunsuri:
| Sp33dyt a răspuns:

Dap

| AleeMtf a răspuns:

laughing Ce intrebare oh go on.
Cum arata p***a ta inainte si cum arata acum?
La fel?
Sa despins preputul? daca da nu mai esti straight face
Sunt fata(virgina) si stiu mai bine ca un baiat. laughing

| heisenberg a răspuns (pentru AleeMtf):

Unde esti virgina?

| AleeMtf a răspuns (pentru heisenberg):

Peste tot ma asta.winking
Nu ma face sa te injur. happy

| heisenberg a răspuns (pentru AleeMtf):

laughing OK, te cred pe cuvant dar nu-ti recomand sa te lauzi ca ai cunostinte mai avansate decat un baiat in fizionomia masculina, chiar daca ai dreptate. Arunca o anumita... nuanta nefasta asupra felului in care esti perceputa pe aici. happy Doar o sugestie nocturna.winking

| wannabe a răspuns (pentru AleeMtf):

La majoritatea baietilor nu se rupe preputul dupa un act sexual, prin urmare nu-ti poti da seama, pe cand la majoritatea fetelor se rupe cu siguranta himenul si iti dai seama ca ti-ai pierdut virginitatea.

| AleeMtf a răspuns (pentru heisenberg):

Mdaa... laughing)... E adevarat straight face Dar pana mea pui intrebari de aia stupide. straight face eu fi facut vruna sex oral si ii era frica la baiat ca la dezvirginat rolling on the floor

| rechinosu a răspuns:

OK,dar nu are nici-o legatura una cu alta.

| wannabe a răspuns (pentru rechinosu):

Ba are, fiindca se spune teoretic ca dupa un act sexual numai esti virgin.iar eu am o nedumerire.

| peachglow a răspuns:

Depinde daca ti-a indepartat preputul nu mai esti virgin

| rechinosu a răspuns (pentru peachglow):

Da si nu, nu este o regula si nu se aplica la toti la fel

| cryvampiradevarat a răspuns:

Mai esti dar daca ati facut sex normal nu mai esti