| Andreeaioan115 a întrebat:

Daca eu intreb un baiat cand iesim? si el spune nu stiu sigur inseamna ca nu este interesat sa ma vada nu?

4 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Oamenii prea slabi, subnutriti, arata a cadavre cu genunchii lor proeminenti, parul cazut, fata osoasa, gura mirositoare, si nu au cum sa placa ceiluilalt sex. Fetele care nu mananca nu au sani si fese, asa ca nu sunt sexy. Si mai ales, au pierdut ciclul menstrual si atunci nu mai pot atrage sexual un baiat.

| Nemessys a răspuns:

Hm. depinde. Eu normal as fi raspuns cu,, nu stiu sigur, daca e, iti trimit eu mesaj si iesim, bine?" Dar el... poate chiar are ceva de facut. Oricum, daca-l vezi online cu orele si nu te cheama afara, atunci da, chiar poate sa nu fie interesat sa iasa cu tine.

| Otto19 a răspuns:

Face pe barbatul alfa :Zi ca nu mai vreti sa va vedeti isi schimba imediat agenda

| WolfYTB a răspuns:

Nu neaparat.Am un grup mare de prieteni si dusmani.Mai nou imi place de unul dintre dusmani.L-am intrebat daca iesim asa la plimbare ca prietenii.El a zis nu stiu.Peste cateva zile mi-a zis:
Scuze! Atunci nu am putut dar azi daca poti si ai timp putem iesi azi... deci nu e o regula