| addictedformetal a întrebat:

Salut.Daca o fata ii spune unui baiat timid ca il place iar el nu spune nimic,iar dupa se comporta ca si cum fata nu i-ar fi spus nimic, inseamna ca nu este interesat?

4 răspunsuri:
| Aleqa a răspuns:

Nu, inseamna ca nu are destul curaj sa recunoasca ca si el o place.

| lolylolypops a răspuns:

E timid sau las!

| xanderblackx a răspuns:

Inseamna ca acel baiat mai trebuie sa se maturizeze putin. iar acea fata, daca va dori, ar trebui sa contribuie la chestia asta, daca nu... c'est la vie. numai bine

| Julyanne a răspuns:

Baietii nu spun niciodata chiar in fata. Poate ii e frica sa recunoasca ca o place.