| AllDayAllNight a întrebat:

Daca fac in fiecare seara cam 50 de abdomene pot slabi pana prin iunie?

3 răspunsuri:
| addha a răspuns:

Fa 50 de abdomene la 45 de grade dimineata dar si seara! Nu manca paine si bea 2l de apa pe zi. Rezultatele ai sa le vezi intr-o luna. bafta!

| Robertty a răspuns:

Abdomenele nu se fac cu numar trebuie sa faci pana nu mai poti ca sa ai rezultate! de exemplu faci pana nu mai poti cate 3 serii cu pauza de 30 de secunde intre ele nu mai mult sin o sa ai rezultate!

| xWhiteWho a răspuns:

Eu iti recomand cam 90-100 nu ca 50 nu ar fi destule dar fa cate poti si, nu conteaza numai de abdomene nu mai manca anumite mancaruri cu E-uri sau grasimi si nu mai manca paine happy