| AllDayAllNight a întrebat:

Hei TPU.cam cate abdomene trebuie sa fac pe seara ca sa slabesc pana prin iunie? Nus foarte grasabig grin, dar vreau sa mai dau jostongue. Fundaalove struck

2 răspunsuri:
| ioanaisfetcu a răspuns:

Nu numarul de abdomene rezolva problema. Mai degraba: hrana sanatoasa, alimente naturale, neprelucrate industrial, mese regulate, echilibrate si dese, fara grasimi animale si sare in exces, sport. Odihna suficienta si eliminarea stresului. De fapt o viata sanatoasa, ponderata si fara excese.

| Mindfucker a răspuns:

Degeaba faci numai abdomone :-J Incearca sa eviti alimentele bogate in grasime, alearga 30 de minute pe zi sau macar la 2 zile si dupa aia gandeste-te sa faci si niste abdomenewinking fa la inceput sa zicem 60 in serii de cate 20 si mareste treptat pe zi ce trece numarul. Sper ca te-am ajutatwinking