| WalterWhite a întrebat:

Daca fumezi in baie si dupa faci dus (se fac aburi) se mai simte mirosul de fum?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Normal ca se mai simte, mirosul de tigara se imprima in orice, iar pentru un nefumator e foarte usor de detectat, fumeaza si tu afara daca nu vrei sa te prinda parintii

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Se simte daca parintii tai sunt nefumatori

| Chαяtreux a răspuns:

Da,. dar poti lasa un geam deschis

| Dariusuu a răspuns:

Da da.

Nu fuma in baie tot o sa se simta, ai putea fumea afara, sau pe balcon.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am auzit că cineva a încercat asta și cică mirosul nu s-a dus, a rămas.
Fumează undeva unde știi că părinții tăi nu ar putea ajunge. Cu niște prieteni de încredere. Sau mai bine renunță de tot, dar e alegerea ta.

| WildDream a răspuns:

Fumul de tigara se simte si persista destul de mult timp chiar si in aburi...Mai bine alegi alta varianta daca nu vrei sa te prinda parintii ca fumezihee hee