| Kiki20098 a întrebat:

Daca fumezi o singura țigara nu te afectează cu nmc, nu?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu, des poate afecta

| LonelyLoner92 a răspuns:

Eu beau Coca Cola Zero zilnic din 2012 încoace de când am terminat liceul și sunt încă în viață deci stai liniștită că nu este nici-o problemă.

| AnemonaP a răspuns:

Pe moment, se petrec câteva schimbări in corp, însă, pe termen lung nu. Însă, sa nu dai in dependența ca după e nasol

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ba te afectează. Bagi fum în tine, nu?

| Celcestietot a răspuns:

Te afecteaza dar intr-o mica masura.

| VoidEternal a răspuns:

Toate persoanele care fumează la ora actuală au început cu o țigară, nu?
Deci aș zice că există potențial din plin să te afecteze. Curiozitatea e bună dar nu și în cazul ăsta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai de fiecare data cand fumeaza, in general, un om fumeaza o singura tigara pe moment. De fiecare data. Pana termina un pachet, doua, cinci, zece, o suta. Dar fumeaza cate o tigara pe rand.
O tigara poate sa te afecteze. Mai ales daca te obisnuiesti cu "dar numai azi si numai una, ca sunt cu x sau y si fumeaza si sa nu-l las singur sa fumeze".

E foooarte tricky chestia asta. Ai mare grija.

Totusi tu decizi pentru viata ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe termen lung, nu.

| hereforfun a răspuns:

Nu, fumatul afectează în timp.