| dthhh a întrebat:

Daca fumezi o țigară intr-o zi pățești ceva?

Răspuns Câştigător
| Doarunaltutilizator a răspuns:

De preferat ar fi sa nu te apuci, pe langa ca sunt scumpe nici nu iti aduc un beneficiu.Mai bine nu!

2 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai da :D
"... bărbații care fumau o singură țigară pe zi aveau un risc de a dezvolta boli cardiace cu 48 de procente mai mare decât persoanele care nu au fumat niciodată și un risc de infarct cu 25 de procente mai mare în comparație cu persoanele nefumătoare. La femei, procentele sunt și mai nasoale, de 57, respectiv 31, în comparație cu persoanele care n-au fumat niciodată."

https://www.vice.com/......u-expertii

| NarcisIfrim a răspuns:

Daca mananci un Big Mac pe zi, te ingrași? Cam asa suna intrebarea ta.
Acum crezi ca iti poti raspunde singur, sau va avea doctorul grija sa iti raspunda in cativa ani.