| anonim_4396 a întrebat:

Daca ii dau ignore cuiva eu mai apar in lista lui? Dar el in am ea? si cum pot vedea daca mi-a dat cineva ignore?

3 răspunsuri:
| warriorboy4 a răspuns:

Lui ii va aparea ID-ul tau dar va fi tot timpul offline

| Anemona2020 a răspuns:

NUU daca iti da sau ii dai ignor nu il mai poti vedea si nu te mai poate vedea si daca iti da ignore nu il mai vezi deloc in lista asa ca iti dai seama.

| shiningeyes a răspuns:

Din experienta mea. laughing Daca dai cuiva ignore, inca mai apari in lista lui, dar ca off. Adica nu ii mai apare cand intri sau nu, apari mereu offline pentru el. Daca ti-a dat cineva ignore, paii... Vezi. Daca iti apare offline. Eventual poti intreba un prieten comun daca ti-a dat sau nu ignore.