| ony_3293 a întrebat:

Daca il visez pe cel pe care il plac c, ce se intampla

Răspuns Câştigător
| Dannyellaa a răspuns:

Pai daca visezi pe cineva inseamna ca acea persoana s.a gandit la tine in acea seara. Fundabig grin? sau macar vot! plss!

6 răspunsuri:
| pryncesSs a răspuns:

Inseamna ca chiar iti place de el, happy

| cristi202 a răspuns:

Nimic. Doar ca te gindesti peste zi mult de tot la el.

| M a răspuns:

Inseamna ca il iubesti mult de tot. Numai la el iti e gandu'

| caposul a răspuns:

Te combini cu el\ea (incerci sa vb cu persoana x) daca nu merge treaba, cauta alta persoana pentru visul tau

| Mateitza18 a răspuns:

De obicei se zic ca e de bine, acum nu stiu sa iti spun daca e bine sau nu sa crezi in visehappy

| Lavysss11 a răspuns:

S-ar putea sa te intalnesti cu el, dar in general nu semnifica nimic visul