| WhiskyGirl a întrebat:

De 3 nopti la rand visez baiatul pe care il plac si ma pupa, ma ia in brate, ESTE ASA DE FRUMOS!
De ce il visez? Ce se intampla?
Dau fundita :*.

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Te gandesti prea mult la el,simplu,n-ai motiv de "de ce il visez,ce se intampla"!
Subconstientul preia toate gandurile noastre intense,ca sa protezeje partea constienta a creierului.
In continuare,ca sa se descarce subconstientul,iti prezinta gandurile tale puternice,ca pe un film,in somn.
Cu alte cuvinte, totul e normal.
Esti in prag sa te indragostesti de baiatul tau, te gandesti mult la el, visezi frumos, unde e motivul de neliniste?happy
Enjoy the moment!

14 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Din cauza varstei.Iti doresti sa devii femeie.

| mona a răspuns:

Te gandesti prea mult lael si in realitate cred ca ti-ai dori sa se intample asta

| shadow72 a răspuns:

Il visezi pentru ca adormi cu gandul la el..acum intrebarea mea:te trezesti uda?

| WhiskyGirl explică (pentru shadow72):

Nu ma trezesc uda laughing) de ce?

| shadow72 a răspuns (pentru WhiskyGirl):

Am intrebat si eu

| Azre a răspuns:

Te gândești prea mult la el, nu are treaba visul cu realitatea. Așa că să nu te aștepți acum că l-ai visat că se va întâmpla vreo minune sau vreo nefăcută happy

| AikkoxD a răspuns:

Pentru că îl placi?!

| がさいゆの a răspuns:

Buna.Singurul fapt pentru care il visezi este ca il placi foarte mult, te gandesti mereu la el si cine stie unele vise pot deveni in realitate, deci iti urez mult noroc!

| Metals25 a răspuns:

Te gandesti mult la el, de aia il visezi!

| andreeamihele a răspuns:

Il visezi pentru ca te-ai gandesti mereu la el, probabil il placi. happy

| indragostituspun a răspuns:

Pentru ca il placi mult..si inainte de a adormi te gandesti la el, iti ramane in cap si il visezi.Dar nu e nimic in-neregula+ vorbeste cu el si vedeti daca puteti fi impreuna.

| Alexandraadam2 a răspuns:

Eu am auzit ca, daca il visezi se gandeste la tine, aww :3batting eyelashes

| TodorMaria1997 a răspuns:

Il iubesti!happy

| YukkixD a răspuns:

Il placi nu e nimic inneregula...intreaba-l daca te place. Daca sa fiti impreunabig grin[cred ca da]..Nu asculta lumea rea...[Fundapuppy dog eyes]