| GreenLemon a întrebat:

Daca imi cumpar o cartela SIM Pre-Pay,cu numar, pot ca in prima luna sa imi activez o optiune din Orange Young(dupa ce am dat mesaj si am primit creditul in locul minutelor si mesajelor)? Intreb asta pentru ca ultima data nu am reusit sa accesez meniul Orange Young ( de la *100# ) si mi s-a spus sa imi creez o optiune pe site-ul celor de la Orange.

Răspuns Câştigător
| miamia1 a răspuns:

Suna la 444 si urmeaza instructiunile lor ca sa ajungi in convorbire cu un consultant de la ei care o sa te ajute.