| VulpeaDinUmbra a întrebat:

Daca imi da eroare cand transmit indexul contorului inseamna ca nu am facut eu ceva bine sau? Ca totusi nu cred, daca am scris exact numerele care sunt trecute pe contor... Deci trec numerele alea si eroare, si numai azi mai pot transmite, se poate totusi sa fi gresit? Daca da, cum trebuie facut atunci? Ajutati ma va rog mult ca azi e ultima zi in care mai pot transmite

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu pui si cifrele care sunt după virgulă.

| Violleta2022 a răspuns:

Ia o poza cu telefonul la contoar, in asa fel incat sa se vada si seria contoarului si numerele de la ceas si mergi cu telefonul la electrica in aceeasi zi, ca sa le dai citirea corecta.

Răspuns utilizator avertizat
| Bertha57 a răspuns:

Se citesc numerele din fața virgulei