| Aenoenienanonim a întrebat:

Daca imi dau pierce in spranceana, si il dau jos, se vede gaura? in cat timp se vindeca?

1 răspuns:
| ReveuseKaari a răspuns:

Da, se vede gaura. Şi nu ai voie să îl dai jos până gaura nu e vindecată complet, iar acest lucru ia ceva timp. Practic dacă ţi-l dai jos înainte de vreme ţi se închide gaura şi nu mai poţi să îl bagi la loc, iar atunci nu ai rezolvat nimic că ţi l-ai dat. NU ţi-l da jos nici măcar să îl cureţi sau ceva de genul, gaura se închide foarte repede şi va trebui să îţi dai încă una dacă vrei neapărat!