| AlexAndraSandi a întrebat:

Daca imi dezactivez cintul pe facebook se sterg toti prieteni.toate informatiile si pozele? cel mai bun raspuns primeste funda!:*

Răspuns Câştigător
| KamyGirl a răspuns:

Http://www.facebook.com/....../settings/ Uite aici ii poti vedea pe cei ignorati :-) si tot acolo ii poti debloca. Funda? :*

5 răspunsuri:
| Millis a răspuns:

Nu, adica daca il reactivezi totul va reveni la normal.

| rockmeout a răspuns:

Daca il dezactivezi, va disparea tot.Se va sterge.Dar el se va dezactiva dupa o perioada de 5 zile, cred, in caz ca te vei razgandi in acel timp.

| AlexAndraSandi explică:

Contul* scuzati

| AlexAndraSandi explică:

Si daca am dat ignor la cineva acum il vot vedea din nou?big grinbig grin

| AlexAndraSandi explică:

Daca il dezactivez cand ma voi reactiva to sa ii vad pe cei carora le-am dat ignor?

| KamyGirl a răspuns (pentru AlexAndraSandi):

Http://www.facebook.com/....../settings/ Uite aici ii poti vedea pe cei ignorati :-) si tot acolo ii poti debloca. Funda? :*