| 14FB a întrebat:

Daca imi fac flash, de cati mm trebuie sa fie ca sa isi poata reveni lobul urechii la normal?

2 răspunsuri:
| AldeaDorin a răspuns:

Lobul urechii isi revine la normal, oricat de mare ar fi gaura, crede-ma! Am un prieten care a purtat flash de 15 mm timp de doi ani si acum nu mai are nimic. Ce-i drept, i-a luat ceva ca sa-i revina la normal, ceva gen 6 luni, dar macar s-a facut. Daca vrei sa-l faci eu zic sa incepi cu ceva mai mic, nici chiar ca el, 15 mm. Bafta!

| SpookyKid a răspuns:

Oricat de mare e flashul urechea isi revine dupa un tip la normal dar nu-ti pui prima data flashul, intai xpenderul si cu ala cand e la dimensiunea maxima de exemplu daca nu mai vrei flash ci vrei sa ramai cu xpenderu poti sal impingi inapoi si gaura se micsoreaza, asa e si cand scoti flashul