| Extravaganta a întrebat:

Daca imi fac o sala de net la tara si am pile la politia din localitatehee hee, mai poate cineva sa'mi faca ceva daca nu am xp sau softuri cu licenta?

3 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Daca te da vreo unu in gat normallaughing

| eL3cTr0 a răspuns:

Baga si tu din 10 calculatoare 3 cu licenta, crezi ca toate salile de net au pe toate calculatoarele XP sau Softuri cu licenta? Good luck.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa nu te joci cu asa ceva ca deja asta nu mai tine de politia localitatii. Daca e la tara probabil nu e asa mare pericolul dar controale oricum vei avea daca e deschisa cu acte in regula si amenzile sunt extrem de mari si se poate ajunge destul de usor la inchisoare(pe bune). cauta si tu pe net si vezi care sunt pedeosele pentru software piratat. stiu ca la filme daca aveai pana la 3 nu era decat amenda, dar pentru software, chiar si numai pentru uz personal era destul de grav. Ma rog, daca vrei sa pui win xp eu zic sa nu te zgarcesti daca ai mai multi bani pentru a incepe afacerea... daca nu, mai bine cumpara mai putine calculatoare si cumpara key de pe net pentru cea mai ieftina versiune de windows. e destul de ieftin. oricum, vei avea nevoie si de jocuri si degeaba ai windows cu licenta daca restul programelor/jocurilor sunt piratate. Deci, pana la urma, sfatul meu e sa nu te risti. Succes.