| Ofatacuvise a întrebat:

Daca imi fac schimbare de look, adica imi tund parul pana la umeri mi-l vopsesc si mi-l intind mereu, pentru ca e cret si o sa stea naspa. O sa il mai pot avea vreodata ca inainte? Fara sa ma tund chealalaughing? fundita

2 răspunsuri:
| SueZz a răspuns:

Salut,

Desigur ca il vei putea avea la fel, parul iti creste oricum si daca spui ca ai parul cret, nu il va afecta cu nimic placa pentru ca el tot la forma lui naturala se va intoarce. Succes.

| Stefania211298 a răspuns:

Depinde de sanatatea lui, de cat de repede iti creste, cat de repede se regenereaza. Daca bagi vopsea in el si ti-l intinzi mereu, nu prea cred ca-l vei mai avea ca inainte. Am prietene care au facut la fel si rezultatele nu au fost prea bune. Insa depinde, cum am spus, de parul tau. Si de ce produse folosesti si cum il ingrijesti, bineinteles.