| anonim_4396 a întrebat:

Daca imi iau un Samsung Galaxy S4 la abonament de la Orange, in care am internet nelimitat, pot descarca jocuri de pe Google Play gratuit? Sora mea a spus ca pot descarca gratuit doar daca am wireless.

4 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Toate aplicatiile notate cu "gratuit" din Google Play pot fi descarcate gratuit pe orice model de telefon prin orice abonament de date Orange care ofera acces nelimitat la internet.

Cu prietenie,
Orange Helper

suntserios
| suntserios a răspuns:

Vezi ca internetul ala nelimitat are niste conditii nu pentru orice trafic...

| biancabbb a răspuns:

Poti si fara wireless daca ai internet inclus in abonament big grin

| andrei238990 a răspuns:

Doar care is gratuite din google play