| Sports a întrebat:

dau fundita!
O sa-mi cumpar un Samsung Galaxy s advance.....pentru a descarca jocuri din play store trebuie sa am cont google?

7 răspunsuri:
| xCăpşunici a răspuns:

Heiwinking.
Pentru orice telefon.
Orice soft.
Orice reţea.
Orice magazin.
Îţi trebuie cont google ca să descarcii jocuri ♥
Succes. Fundiţă? ♥

| PaulSkate24 a răspuns (pentru xCăpşunici):

Nu ai nevoie neaparat de cont google. De ex. iPhone nu are nevoie de un asemenea cont ci de un ID Apple. Detin iPhone si stiu mai binewinking

| suntserios a răspuns (pentru PaulSkate24):

Iphone ul are IOS, Samsungul Android.
Habar nu ai ce spui vroiai doar sa te dai mare ca ai Iphone

| xCăpşunici a răspuns (pentru PaulSkate24):

Darling, si eu detin un Iphone si nu ma apuc sa anunt tot TPUwinking

| HipHop4Life a răspuns:

Desigur.

| StefanCsLove a răspuns:

Da, trebuie sa ai cont pe google pentru a te loga pe play store.

| PaulSkate24 a răspuns:

Da, trebuie. Acest cont te va ajuta daca cumva iti vei uita parola setata la telefon sau desenul de deblocare. de asemenea ajuta si google cu statisticiwinking
Sper ca am fost de ajutor!