| ady900 a întrebat:

Daca imi iau un telefon de pe net de la Orange si dau prelungirea contractului (am un tel cu abonament dar ia expirat) si imi trimit in valcea eu cum platest in valcea sau la Bucuresti? dau funda.

1 răspuns:
| einenebun23 a răspuns:

Il vei plati acasa. Cand vin cu telefonul o sa vina la tine la usa si le dai banii pe loc si vei primi telefonul. Exact asa am facut si eu un an. Nu trebuie sa mergi in Bucuresti. Doar sa ai banii pregatiti pe cand ajung cei cu livrarea. Sper ca ti-am fost de folos.