| costialex257 a întrebat:

Salut, la Orange prețul cu abonament al unui telefon nu dispune de prelungire a contractului doar platesc telefonul pe loc?

3 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Daca cumperi telefon cu abonament de la Orange iti face si prelungire de contract.
Daca vrei fara prelungire nu-ti recomand sa cumperi de la Orange ca e mai scump decat la magazinele de electronice.

| costialex257 explică (pentru Lioana):

Vad ca pe site arata optiunile, in rate, cu abonament si fără. Ma refer la optiune de mijloc telefonul fiind Xiaomi 12T Pro, costa 2600lei cu abonament, 3800lei fara

| Lioana a răspuns (pentru costialex257):

Da. In varianta cu abonament iti face abonament daca nu ai sau iti prelungeste abonamentul existent daca ai.