| anonim_4396 a întrebat:

Daca imi place de un baiat, dar nu prea stiu daca si el ma place. Adica simt ca "comunicam din priviri".
Exista momente in care ma priveste lung...
Ce parere aveti? Avem sanse la o relatie?
Ar fii prima relatie pentru amandoi, asa ca suntem cam timizi

Răspuns Câştigător
| Gunoi a răspuns:

Dacă nu reușiți să vorbiți nu prea sunt șanse asta e sigur o să rămâneți la privit happy #sper să fie bine #îți țin pumnii #baftă big grin
Apropo dacă el se uită la tine înseamnă că e posibil să te placă

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Sunt sanse, dar numai atunci cand el va creste mai mare si va avea curajul sa vina sa-ti spuna ca esti frumoasa si ca ar fi onorat sa iesi cu el, macar la un suc.

| RAY a răspuns:

Daca nu va vorbiti nu vad cum sincer, daca v-ati vorbi nu stiu, poate tu doar isi imaginezi ca te priveste lung, poate ca te place da fuge de tine, vorbiti si aflati, nu visa la relatii nici nu il cunosti macar

| R0R0 a răspuns (pentru RAY):

Il cunosc. Suntem in aceeasi clasa.
Suntem amvii rusinosi. Aceasta e problema principala.

| R0R0 a răspuns (pentru Gunoi):

Mersi mult. Azi e ziua lui, sper sa fie bine.
:*

| R0R0 a răspuns (pentru neutrino):

Sper.
Mersi!

| Gunoi a răspuns:

Puteți vorbi pe facebook, e un început dar să nu ajungeți să vă axați pe convorbirea virtuală happy
#la mulți ani din partea mea #mult succes

| R0R0 a răspuns (pentru Gunoi):

Multumim! big grin