| frumusik_6198 a întrebat:

Buna am 14 ani si imi place foarte mult de un baiat este foarte dragut suntem in aceeasi sc si pe zi ce trece imi place mai mult dar nu stiu ce parere are el despre mine nu stiu cum sa vb cu el suntem amandoi foarte timizi deci cum sa fac?

Răspuns Câştigător
| Newhere a răspuns:

Tre sa fii tare ca stanca, si mie imi place de un baiat de la scoala si eu am reusit si gandeste-te ca acum 4 saptamana. nici nu ma baga in seama, acum cu min vb mai multhappy, dar inca nu mi-a spus ca-i place de min dar da de inteles felul cum se poarta, deci, inapoi la discutie, cerei id de mess sau prindel singur si vb cu el, dar dragut, nu fi asa, sa-l pupi pe fata sau pe gura sau sa faci lucruri obcente ca si eu am o c... in clasa si se poarta ca una. Iti dau id meu, mai vb frumusika_fetitza_myha intru aproape in fiecare zi. mai vb:* noroc

1 răspuns:
| Mik3 a răspuns:

Fa primul pas, daca zici ca si el este timid cu siguranta nu sa vina el primul big grin