| Annekie67 a întrebat:

Daca imi pun sutien cu burete subtire(sau chiar deloc) nu mi se lasa sanii?

5 răspunsuri:
| Eallscriellca a răspuns:

Hello!
Stai linistita nu ti se lasa sanii daca nu porti nu stiu ce fel de sutien. In mare parte Baloo are dreptate. Daca porti sutien muschii se lasa nu mai au forta de a sustine si uite asa se obisnuiesc ca munca lor sa fie facuta de sutien. Poti purta sutien fara burete cred ca e mai indicat. Sper ca te-am lamurit!
Ceau! Ceau!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sutienul se poarta dupa ce ai nascut primul copil, ti-o spun fara suparare.
Altfel ti se lasa sanii, ca muschii aceea se lasa, ca se obisnuiesc sa-i tina sutienul.

| klaws007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Un raspuns foarte bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Papusica si klaws, multumesc pentru sesizari.happy

| ραρυƨнıcα a răspuns:

Ba da.Si nu neaparat Baloo pana si eu ort si am 12.