| anonim_4396 a întrebat:

Daca in 29 iulie fac 14 ani, si deja am 1.75, cat credeti ca o sa am cand o sa am 18-20 ani? Ma visez la un 1.95 big grin

Răspuns Câştigător
| TheWalker11 a răspuns:

Eu in mai fac 15 si am 1.77, visez sa am pana in 1.88.Acum depinde de fiecare. Poti sa cresti pana la 15 ani dupa sa nu mai cresti deloc(aproape) 2 ani si dupa sa te inalti din nou.
Sunt multe variante happy. Dar eu cred ca o sa ai cam in jur de 1.90-1.95 pe la 20 ani. Vezi ca nici sa fi prea inalt nu e prea bine, atragi prea multe priviri.winking

| anonim_4396 explică (pentru TheWalker11):

Multumesc de sfaturi! happy insa nu imi prea pasa daca atrag priviri, gura lumii nu o poti astupa, lumea o sa barfeasca fie ca esti prea scund fie ca esti prea inalt.

| TheWalker11 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu placere! big grin
Asta e adevarat...Lumea e rea.

4 răspunsuri:
| CatelNebun a răspuns:

Omule, crede-ma ca nu vrei sa ai atat. In locul tau as spera sa ma opresc la 1.80 pana la 20 de ani. Eu am 16 si aproape 2 metri si nu e la fel de tare cum crezi. Intri intr-o camera toate capetele se intorc sa vada gigantu. Mult noroc in autobuzuri sau trenuri fara sa ramai fara picioare.

| Wearelifeitself a răspuns:

Hey! Mi-am facut cont ca sa impartasesc niste info.Ralph Smart si Teal Swan pe youtube au niste videouri frumoase.