| Upz0r3 a întrebat:

Daca intru la un liceu cu profil uman si din semestrul 2 vreau sa ma transfer la acelasi profil doar ca alt liceu ce conditii trebuie sa indeplinesc? Dau funda. happy

2 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Trebuie sa ai un motiv bun si o medie cel putin la fel cu ultima cu care s-a intrat ca sa te poti muta.

| Avaya a răspuns:

Salut nu trebuie sa fii corigent/neincheiat si sa fie locuri la acel liceu dupa ceea trebuie sa completezi niste acte si esti transferathappy