| Somebody2538 a întrebat:

Vreau sa ma transfer de la un liceu la altul, dar la acelasi profil. Mai pot sa ma transfer sau trebuie sa astept pana in semestrul II? Cum?

Răspuns Câştigător
| iulia999 a răspuns:

Depinde de liceu. oricum mai bine astepti pana i sem 2 si in sem 2 de muti. si gat. dar mai vorveste si cu parintii sau cu cineva cu care satai. sper ca te-am ajutat funda?happy

3 răspunsuri:
| AoiTori a răspuns:

Da, poti.

| florina22 a răspuns:

Depinde...o cunostinta s-a transferat acum cateva zile...si eu as vrea sa ma transfer din sem II

| robiletz a răspuns:

Din Sem2 Ptc Deja Cred Ca Sau Fakut Cataloagele SI Nu Mai Poti Da Tie greu sa mai astepti cateva luni? Ca imediat vine sem2. Ca sem1 sa mai scurtat. Si Dupaia Poti Sa te muti linstit...Dar u vrei sa te muti acum ca nu se cunosc inca elevi de liceu intre ei nu>? sau? [fundita plss big grin]