| Upz0r3 a întrebat:

Sa zicem ca intru la un liceu cu profil uman. Din semestrul 2 daca vreau sa ma transfer la acelasi profil doar ca alt liceu ce conditii trebuie sa indeplinesc? Dau funda.

1 răspuns:
| oanastefana a răspuns:

Daca ai media cu care s-a intrat la liceul respectiv, ar trebui sa nu ai probleme. Adica, daca tu ai media 9, iar la liceul la care vrei sa te transferi ultima media a fost 8.50, ar trebui sa nu ai nicio problema in a te transfera. Dar cel mai bine este sa ceri informatii la liceul la care ai vrea sa te transferi. happy