| Wachiutău a întrebat:

Dacă îţi dai o întrebare cu temele de acasă ce se întâmplă?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Intrebarile legate de teme de scoala sunt interzise si se raporteaza.

| 愛日本 a răspuns:

| speranata a răspuns:

Nu se intampla nimic dar nu este bine, asa scrie in regulamentul de la TPU. Dar s-au mai pus intrebari legate de teme si nu s-a intamplat nimic. dar nu stiu ce sa zic. incerca sa iti rezolvi temele singur. poate te trezesti cu acest cont luat si sa nu mai poti sa pui intr pem TPU. big grinbig grin:

| ɐɹıʌןǝ a răspuns:

De ce o plagiezi pe NOname?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai aceeaşi poză şi nume cu un alt utilizator de aici.De ce nu încerci să fii puţin mai originală?