| me_1960 a întrebat:

Daca iti faci parul cu placa iti cade? Am inceput si eu sa il intind si vad ca de la o vreme cadesad.

4 răspunsuri:
| Baky a răspuns:

Da! si cum ti-l tot faci ti se arde si o sa arate... oribil!

| nikoalexa a răspuns:

Da si ti-l arde foarte rau te sfatuies sa nu til mai intinzi atat de des

| Biancutzaaa13 a răspuns:

Parul tau e foarte frumos asa natural...Te sfatuiesc sa nu-l mai faci cu placa fosarte des, eu il fac doar o data la 2 saptamani.si da, sa stii ca cadewinking

| inessaxxx a răspuns:

Da pentru ca intr-o masura il arde dar tias propune sa nul indrepti atit de des