| aanabella2358 a întrebat:

Daca iti place de cineva merita sa ii spui chiar daca nu iti se pare ca te place sau lasi asa pana cand aflii cu adevarat ce crede despre tine? Daca nu te place cel pe care il placi tu ce faci?

2 răspunsuri:
| theboywithanewbrightwonderfulfuture a răspuns:

Mie nu imi place no!laughing... abia inteleg ce ai scris acolo, oricum eu cred ca ar fi mai ok daca ti-ai exprima sentimentele fata de persoana iubita pentru ca odata ce afla cum te simti si ce simti pentru el o sa fie mai ok...si se mai taie din tensiunea aia care se tot adunalaughing
Numai binewinking

| StyleAndTheCity a răspuns:

Daca iti place de cineva noi iti recomandam sa ii spui, ca sa stie. Ce crede despre tine, poti afla numai daca il intrebi asta.

Inainte de a-l intreba pe baiatul de care iti place, ce crede despre tine iti recomandam sa ai grija de aspectul tau, sa te faci cat mai frumoasa iar apoi sa vii cu intrebarea.

Baietii sunt innebuniti dupa felul cum se poarta o fata si daca aceasta are stil. Mai multe sfaturi de stil poti citi si pe http://www.styleandthecity.ro/moda.