| victoas a întrebat:

Daca iti storci cosurile iti trec mai greu? sau iti apar altele laughing stupid dar trebuie sa ascult parerea voastra!

Răspuns Câştigător
| katy a răspuns:

Te speli pe fata si daca vrei sa le storci,sa nu pui mana direct pe ele,stoarce-le tinand doua discuri demachiante sau doua bucati de vata,logic ar fi sa treaca mai repede pentru ca scoti murdaria din inauntru,dar apoi trebuie sa mentii fata curata ca sa nu apara altele, sa nu pui mainile murdare pe fata si nici sa nu te speli cu sapun pe fata pentru ca e parfumat si inchide porii tenului, nu lasa pielea sa respire si apoi iti apar cosuri

2 răspunsuri:
| sweetys a răspuns:

Dupa ce ca o sa ai niste bube urate iti mai apar si alte cosuri ( mai multe).

| NoChanceForUs a răspuns:

Nu numai că trec mai greu, dar o să se și infecteze și o să-ți mai faci și niște răni.Nu prea îți recomand asta decât dacă ești emo.