| andrada_3277 a întrebat:

Daca iubesti un baiat si tu nu sti daca te place cum faci sa afli?

9 răspunsuri:
| Ciprian a răspuns:

Il intrebi.

| NevastuicAaA a răspuns:

Il intrebi laughing

| Bylok a răspuns:

Buna!

l-as intreba pe cel mai bun prieten al sau daca ma place sau as pune o prietena sa-l intrebe.dar prefer sa-l intreb pe mess

| dreamout a răspuns:

Pai, daca il cunosti ai putea sa vorbesti cu el pe mess si iti vei da seama daca te placehappyhappy
sau imprieteneste`te cu o amica de-a lui happy

| aLixx a răspuns:

Intreaba-l.

| pufosheniaaa a răspuns:

Baietii sunt niste fricosi cate odata si nu cred ca vor zice adevarul asa ca mai bine lasa-l un timp pana iti spune el thumbs up

| alexandra_5098 a răspuns:

Si eu trec printr-o situatie dinasta si ar fi bine sa il intreb. Asa nu ai sa stii nici o data daca te place. Si eu iubesc 2 baieti.big grin

| alexandra_5098 a răspuns:

Pai iti dai seama dupa cum te priveste...big grin

| JapS a răspuns:

Intreaba-l sau pune un prieten de al u/al lui sa il intrebe daca simte ceva pentru u sau ceva de genu happy