| MrBlueEnergy a întrebat:

Daca iti place de o fata/un baiat ce trebuie sa faci ca sa ii spui ca il/o iubesti?

Răspuns Câştigător
| corado a răspuns:

Incearca sa alegi un mediu placut in care sa ii spui asta si sa o privesti in ochii tot timpul! Cel mai simplu este sa ii spui direct ceea ce simti fara sa "filtrezi" cuvintele prin creier! Incearca sa o si atingi in timp ce ii spui, sa o iei de mana sau de sold cumva, pentru ca atingerea joaca un rol foarte importantwinking! Inca ceva, incearca sa nu fi badaran cu ea, sa o tratezi ca pe o oarecare pentru ca isi va da seama!

5 răspunsuri:
| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Stii... te plac destul de mult, de fapt cred ca incep sa tin la tine! scurt pe 2, asta e cea mai universala varianta]bafta!

| ivona a răspuns:

La inceput ar trebui sa-i spui ca il placi, nu ca il iubesti. Iubirea este un sentiment mult mai profund.Trebuie sa fii cat mai naturala...

| alexutzu00791 a răspuns:

E clar, esti un las, ai 11 ani si vrei sa ti impartasesti dragostea? Cred ca are mai multe jucarii ca tine

| MrBlueEnergy explică:

Multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-i spui! cel mai simplu mod e sa fi direct happy si sa nu oclesti. gen : mergi la ea si ii sp direct ca iti place (ca o iubesti) si restul va veni de la sine...SUCCES!