| KevinLevin a întrebat:

Dacă la 8 ani ştie să danseze aşa la concertul lui Dorian Pop mă mir că nu face striptis şi la 15 ani =))

http://adevarul.ro/......index.html

12 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Am vazut si eu, oribil.

| RAY a răspuns:

Trist,ce sa va alege de viitorul acestor fetite, nu am privit decat o clipa

| Freya1 a răspuns:

Am vazut si eu filmarea si wtf laughing...
Acuma nu acuz cantaretul ca poate nici el nu se astepta la asta si dupa ce s-a intamplat i-a fost rusine sa ii spuna ceva ca erau totusi la un concert.Da aia e educatia de acasa si parintii ce isi las copii sa se uite la asemenea videoclipuri sau filmari.
Da macar are viitorul asigurat laughing.

| LoveSleep a răspuns:

Ce s-au udat bătrânii din public.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Parintii acestui tip de copil urla cel mai tare ca sunt violatori pe laga toate scolile; dar... isi educa fetitele ca in filmare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut doar imaginea, nu am avut stomac sa vad videoul. Si stii ce ma gandesc eu acum? Nu il mai condamn pe bunicu cand schimba programul cand eram eu mic copil, cand vedeai pe una cum da din buci.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca schimba programul numai vedeai nimic ca doar un singur program era, iar pe vremea aia nu exista asa ceva

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Teoretic ai dreptate. Cand eram eu mic, nu exista "twerk". Avand in vedere ca prostia asta a fost "inventata" dupa 2010 (cred) si eu am fost copil secolul/mileniul trecut, e ceva timp intre laughing. Dar ideea ramane aceeasi totusi. In ziua de azi exista prostia asta cam la orice melodie, imi imaginez ca nu trebuie mult unei copile de 8 ani care nu stie inca ca exista (daramite planeta ) ca sa copieze ce vede la tv. De ce toti ciumpalacii astia de 12 ani vor relatiie? Ca vad pe strada pe toti cum fac si vor si ei sa fie ca restul.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

1,Sunt la pubertate deci sunt imaturi, nu gandesc rational si analitic
2, asta se promoveaza in ziua de azi la tv, net etc
3, multi copii sunt singuri cu bunici, parinti plecati in strainatate, intra in tot felul de anturaje
4, Cred ca se si dezvolta mai repede fizic ca generatile trecute, alimentatia bogata in grasimi, cine stie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebui sparti dintii la Dorian Popa ãla plus la producatori, in primul rând ca au fost de acord sa danseze asa o minora pe scena.
Plus e de-a dreptul jalnic, sa isi facã publicitate in acest mod stârnind controverse.

| Helpme99 a răspuns:

Vai de capul lor.

| anonim2533 a răspuns:

Am vazut laughing