| catalin94 a întrebat:

Daca la un pc spune asa.Software:Sistem de operare Linux...inseamna ca nu se poate baga nici un windows? sau e doar sistemul de operare din fabrica...care se poate schimba?

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Este sistemul de operare din fabrica, dar poti trece pe Windows daca doresti.

1 răspuns:
| Panaite_Ciprian_1984 a răspuns:

Bineinteles ca poti pune Windows, daca vrei neaparat. Dar ai putea incerca si un Linux, ai de unde alege. Uite cateva argumente aici: http://pentruprieteni.com/......-gnu-linux