| anonim_4396 a întrebat:

Daca m-am culcat k prietenul si ne-am protejat si el apoi s-a jucat pe acolo k dejeul si ar posibil sa ii ramana spermatozoism pe deget si el cand la introdus acolo sar pute sa fiu insarcinata? vreau raspuns urgent

14 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Nu-ti faci tu mai degraba un test de sarcina? nu e chiar atat de scump de la 7 pana la 10lei te-ar costawinking
Ps1 : nu se cheama "spermatozoism"
Ps2:chiar iti face placere ca iubitul tau sa-ti bage degetul in vagin?

| cotzobel a răspuns:

Mai bine ti.ai face un test de sarcina... dar nu prea cred ca ai putea fi insarcinata

| meioana a răspuns:

Din cate stiu eu sperma in contact cu aerul nu mai are nici un efecthappy

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Mda... dupa scris sper ca nu ai 10 ani!laughing
Nu ramai, nu-ti face probleme...Cred mai bine ai ramane insarcinata sa citesti o carte.

| Zoombe3 a răspuns:

Este extraordinar de mica probabilitatea ca tu sa ramai insarcinata dar conteaza ca exista, fa-ti un test de sarcina. Spermatozoismul se numeste spermatozoid. Si daca zici ca v-ati protejat sunt curioasa cum a ajuns sperma pe degetul lui. Cand mai ai nelamuriri de genul asta da o fuga la farmacie si i-a pastila de a 2- zi, ceri exact asa cum se scrie si va sti farmacista ce sa-ti dea.

| galileo a răspuns:

Ceau. Nu, nu vei ramanewinking.

carla
| carla a răspuns:

Depinde unde a intrat''dejeul'' si daca avea''spermatozoism''pe el.atunci ''sar pute sa fii insarcinata''hee hee Concluzie: fa un test de sarcina si dupa o vizita la ginecolog.

| Selena a răspuns:

Putin probabil sa ramai insarcinata

| madalina_7017 a răspuns:

Poi ma-i bine ia-ti un test de sarcina

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu spermatozoismul nu ramai sigurhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si dupa ce mergi la ginecolog care sigur iti va zice ca nu esti insarcinata fa o vizita si pe la scoala....ca ai nevoie

| pysy29 a răspuns:

Sunt foarte mici sansele sa ramai insarcinata dar pentru orice eventualitate ar fi mai bine sa-ti faci testul de sarcina

| ionut_8886 a răspuns:

In nici un caz
spermayozoizi traiasc doar4 cateva secunde in exterior

| diana88 a răspuns:

Dupa ce mergi la ginecolog fa o vizita si pe la scoala ca ai mare nevoie...