| iustinul289 a întrebat:

Dacă mă poate ajuta cineva.Am o nelămurire în legătură cu liceul Vasile Alecsandri din Bacau. Avand in vedere ca anul trecut s-a intrat cu media 7.87 credeti ca cu media 7.35-7.50 as avea șanse? Si mai am o intrebare despre liceul Mihai Eminescu tot din Bacau ce ziceți despre el? Mersi!

3 răspunsuri:
| Blanabomba999 a răspuns:

Ai o șansa mare depinde acum cu cat se intra, gen depinde de profil. Insa daca la profilul ales e minim 7, 40 si tu ai exact 7, 40 nu preai șansesad recomand ceva sub media ta

| Anonim311234 a răspuns:

Eu am terminat clasa a 9-a la Mihai Eminescu și pot spune ca este un liceu foarte ok. Singurul lucru cu care trebuie sa te confrunți in primele 2 saptamani este ca trebuie sa te muți din clasa in clasa in fiecare pauză. Gen fiecare profesor are clasa lui, dar cu timpul te obisnuiesti