| QuestionTags a întrebat:

Salut, daca mi-a iesit media de admitere 7.87, si avand in vedere ce medii au fost credeti ca am sanse sa intru la liceul N. Iorga din Valenii De Munte? Avand in vedere ca anul trecut s-au intrat la acel liceu cu medie 8.55 +. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Important este că ai fost ADMIS happy

O zi frumoasă.

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Cel mai probabil, va fi o scădere la unele licee/profile, media va scădea cu maxim 0, 5-1 p : deci la un liceu la care s-a intrat cu 8.90, e posibil ca să se intre cu 8.50 - minim 7.90 happy

Deci, cred că ai şanse de a fi admis/ă!

Toate cele bune.

| QuestionTags explică (pentru bursuc001):

Am fost si nu ultimul al 70-lea rolling on the floor! P.S : Din 84 dar numai cont laughing

| bursuc001 a răspuns (pentru QuestionTags):

Important este că ai fost ADMIS happy

O zi frumoasă.

| neutrino a răspuns:

Nu.

| AncuxD a răspuns:

Depinde de profilul la care vrei să dai şi de mediile celorlaţi doritori. Având în vedere că au fost note mici la examenul de capacitate anul acesta, s-ar putea să intri.

| QuestionTags explică (pentru AncuxD):

As dori mate info, si medile celorlalti sunt cativa care opteaza acolo cu medii mari restul apropiati de mine, si sunt 168 de locuri in total la toate profilurile eu cred ca am sanse!