| zizo a întrebat:

Daca ma poate ajuta cineva va rog sa o faca cat mai repede, sunt baiat si mi-am lasat parul mare dar din pacate nu stiu ce sa fac sa imi stea bretonul fain intr-o parte ca la altii ca imi sta drept in jos mentionez ca parul meu este foarte des si tare ce as putea face cu el sa nu fie atat de tare si sa imi stea intr-o-o parte bretonul sa nu fiu nevoit sa il tot tau in fiecare luna?

2 răspunsuri:
| Deny1333 a răspuns:

Trebuia să te tunzi în aşa fel încât să stea într-o parte. Dacă ai breton normal, degeaba. Dacă te-ai tuns cu el într-o parte şi nu stă, poţi să ţi-l întinzi cu placa sau să dai cu gel/spumă.
Baftă!

| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

Si eu am avut problema asta. x_x [ Dar sunt fata ]. Du-te la coafor sau fa-l cu placa. Ce a zis si @Deny1333.winking