| rihannafox a întrebat:

Daca ma vopsesc la salon imi iese blond din prima?
Vreau din castaniu sa ma fac un blond usor platinat (gen kim kardashian).
Si inca o intrebare: La radacini o sa il las culoarea mea naturala (ombre), probabil o sa trebuiasca sa ma duc la 4 luni sa il refac o sa platesc tot ca atunci cand ma vopsesc prima oara sau decat pentru intretinere?

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca mergi la un salon profesionist iti va iesi culoarea din prima iar daca il faci tot blond atunci cand il refaci, refaci doar radacinile si nu ar trebui sa platesti asa mult ca la inceput

| DeliaDelii a răspuns:

Nu ar arata prea bine cu parul de langa scalp inchis iar restul blond mai bine il faci de tot chit ca nu prea e sanatos dar daca faci ceva cel putin sa arate bine

| Myname950205 a răspuns:

Daca te duci la un salon bun, iti dai seama ca o sa iti iasa culoarea.Si pentru a doua intrebare depinde ce preturi sunt la acel salon, poti sa intrebi.Bafta!

| Diana_Vasile_1999 a răspuns:

Paii poti sa tii-l decolorezi. de la radacini in jos happy