| manur94 a întrebat:

Daca maine as veni la tine acasa si ti-as da 500 de euro pe degeaba, ce ai face cu ei? confused

Răspuns Câştigător
| eek a răspuns:

Pai in perioada asta de toamna-iarna. am multi prieteni care isi sarbatoresc zilele de nastere.deci o sa am multe cadouri de cumparat. eventual si unul pentru mine.big grin totusi.trebuie sa ma respect.nu?laughingrolling on the floor

6 răspunsuri:
| mada12 a răspuns:

laughing luchasslaughing imi place raspunsul taUlaughing) esti indraznetlaughing

Pei...banuiesc ca i i-as da mamei...si tatalui... dupa cat au cheltuit pe mine, 500 euro e o nimica toatasad

| urbanghost a răspuns:

Ti i-as da innapoi pentru ca n-am nevoie de banii tai. Sunt si eu in stare sa fac bani.

| lacrimi a răspuns:

Cred ca ar fi fost mai frumos sa inchei asa,...''ce ai face pentru ei''? laughingEu i-as pune la banca, in 20-30 de ani, cu o dobanda bunicica, fac o mica avere laughing

| IngerashCuCoasa a răspuns:

Tias da inapoi maruntisu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-aș duce la curve să-ți fac în ciudă că eu am avut tupeu și tu nu.
Mai pui întrebări d-astea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vino intai...si vad eu dupa aia ce fac cu banii:d.