| night_crawler a întrebat:

Daca maine ati sti ca e sfarsitul lumii...care ar fi ultimul lucru pe care lati face?

Răspuns Câştigător
| evilspoon a răspuns:

Spyceygirl a răspuns:
I-as spune ca il iubesc..."my darling"

si daca zice ca si el te iubeste? nu te oftici ca e sf lumii?
trebuie sa iti zic si tie ca esti proasta. dai sms si zii

-----

caramel a răspuns:
Buna. I`as lua pe toti cei apropiati mie si as ramane q ei la biserica. Tu ce faci? Bye.

oho. buna idee, va rugati toti, sa nu fie chiar sfarsitu si sa scapati cu o ploaie. " the zeitgeist movie " uitate

----

singura solutie ar fi sa faci rost de un joint si sa astepti calm. ce rost are sa faci tot ce nu ai avut curaj sa faci pana atunci? oricum mori.

18 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

As bea o bere day dreaming

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Întrebarea ta îmi aduce aminte de un banc. Cică "vine sfârşitul lumii. Nici o problemă! Veniţi în România suntem cu 10 ani în urmă." Deci... Dacă nu s-a sfârşit în restul lumii... cu atât mai puţin se va sfârşi la noi mâine.

| daniDeeDee a răspuns:

As fura o masina de lux si m-as duce cu prietena mea undeva departeee... big grin :->

| SweetCandy a răspuns:

Sincer nu as mai face nimic, as astepta sa vina sfarsitul...si sper sa nu intarzie cum face maxi-ul cand plec l scthinkinglaughing

| papatukjatlekjulk a răspuns:

I-as spune baiatului dupa care plang de ani de zile ca l-am iubit in tot acest timp. Mi-as cere scuze pentru toate rautatiile pe care le-am facut parintilor, colegilor, mi-as aminti toate momentele frumoase petrecute pe pamant. Oh sper sa nu traiesc asa zi....ar fi prea deprimant.

| papatukjatlekjulk a răspuns:

M-as sinucide mai binebig grin

| spyceygirl a răspuns:

I-as spune ca il iubesc..."my darling"

| barbyr0z.ex.fantadelamaye a răspuns:

Nu ma gandesc la asta la sf lumii... dar la sf meu dalaughing;... daca as sti ca maine mor, inchyd ochii si voi zambi... stiu ca voi avea la cap prietenii!

| zuzumic a răspuns:

laughing usor de spus greu de facut ...cred ca as spune toate lucrurile care nu le-am spus pana acum desi as fi vrut sa le spun ...as face tot ce nu am avut ocazia sa fac si m as bucura de acea ultima zi

| Crisu_8081 a răspuns:

Cred ca trebuie sa traiesc acel moment pentru a-ti da un raspuns clar...in situatiile de criza nu cred ca actionam cum ne propunem.

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

Pey

ohoo c n-as facelaughing

| ramona_5587 a răspuns:

Daca ar fi maine, cred ca mi.as lua la reveder de la cei dragi si m.as impaca cu cei care m.am certat si as manca singura un tort marelaughing
daca as avea 1 saptamana timp pana la sfarsitul lumii atunci as lua primul avion spre Los Angeleshappy:X

| pinkangel_6099 a răspuns:

M'as maritalaughing... macar sa nu regret ca n'am avut timp laughing tu?rolling on the floor... dar e imposibil sa stii asa ca nici eu nu o sa ma marit de la 15 ani si nici altii nu vor face ce au scris aici l-) si... thinking as sparge o banca si m'as duce o zi in vacanta cu parintii varul si iubitul meu... thinking oricum nu ar m'ai avea cine sa ma prinda laughingsiii... nu stiu as face toate lucrurile pe care am vrut sa le fac si nu am avut ocazia... chatterbox tu?

| caramel_4836 a răspuns:

Buna. I`as lua pe toti cei apropiati mie si as ramane q ei la biserica. Tu ce faci? Bye.

| love_7643 a răspuns:

Mas distra la max asa cum si fac in fiecare zi

| adela17 a răspuns:

Daca azi ar fi ultima zi ...cred ca mias lasa teama deoparte si iar spune persoanei pe care o plac enorm de mult tot ce simt chiar daca acum nu am curajul sa o fac...si as petrece si o parte mai mare de timp cu familia mea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As ramane in Romania aici oricum suntem cu 50 de ani in urma...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar daca am trai fiecare zi de parca ar fi ultima? doar nu stim nici cand nici cum va veni sfarsitul.cred ca ar fi minunat.