| anonim22378 a întrebat:

Daca mananc numai mere timp de trei zile si fac de trei ori pe zi ex de genul asta http://www.trilulilu.ro/batool67/5ebdb76895c908 o sa slabesc macar putin la burtica? am 13 ani, 45 kg si 1, 58m

Răspuns Câştigător
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Ca să fii slabă trebuie să ai o alimentaţie corespunzătoare constantă, acelaşi lucru aplicându-se şi cu exerciţiile. Dacă pui în aplicare planul ăsta, după cele trei zile o să te îngraşi la loc, deoarece corpul tău o să preia şi mai multe calorii ca să înlocuiască ce a pierdut.
În schimb, dacă în fiecare zi mănânci puţin şi des şi faci măcar 10 minute de exerciţii seara, vei avea mult mai mult succes, să ştii!

2 răspunsuri:
| NoNamess a răspuns:

Eu nu cred ca trebuie sa stabesti
adc eu am 1, 62 m si 52 de kg si sunt superslaba doar ca am oasee mai grele si de'aia

| BnBoBo a răspuns:

Parerea mea e ca nu trebuie sa mananci numai mere. daca vrei cu adv sa slabesti iti faci un regim calumea.mananci legume fructe in cantitati mai mici etc. fara carme. fara multa paine.etc.depinde de organism cat de repede slabesti.merita sa incerci.succes