| iLOVEquestions a întrebat:

Daca mananc vreo 4 mere pe zi timp de 5 zile, cat slabesc aproximativ? ( va rog nu dati raspunsuri gen " Nu iti recomend sa tii aceasta dieta" etc. )
Multumesc! :*

Răspuns Câştigător
| Sara2 a răspuns:

2 kg

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Îți recomand să înveți să mănânci.
După ce termini această "dietă" nu ai să te îngrași?
Pa, pa.

| iLOVEquestions explică (pentru Legiuitoarea):

Nu, n-am sa ma ingras, decat daca mananc tot ce apuc dupa si nu sunt asa. multumesc oricum de ajutor.

| Legiuitoarea a răspuns (pentru iLOVEquestions):

Bună din nou.
Atunci cum se face de vrei să slăbești?
Nu ai ceva kilograme în plus?
Pa, pa.

| KodrutZ a răspuns:

Asta nu e dieta, asta e prostie curata. Mere trebuie' sa maninci oricum, da' sa le combini cu o alimentatie inteligenta in rest - cit mai raw vegan cu putinta, daca nu cel putin vegetarian.

Răspuns utilizator avertizat
| RandomGirl a răspuns:

Daca pe langa mere bei si 2 l de apa pe zi poti sa slabesti 3-5kg pe saptamana, in 5 zile nu stiu cat slabesti 2-3kg.
Te avertizez insa ca kg pot reveni x2 daca revii la acelasi regim de viata, in plus o sa ai multe ameteli pana la lesinuri, ca sa nu mai zic ca iti poti deregla menstruatia.
Daca vrei sa slabesti si sa ramai asa trebuie sa adopti un stil de viata sanatos si cel mai important sa te mentii prin sport!
Multa bafta si ai grija de tine.

| gabyella a răspuns:

1 kg sigurbig grin